چاپ        ارسال به دوست

سومین جلسه توجیهی برنامه "هر خانه یک پایگاه سلامت" در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا برگزار شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنات از برگزاری سومین جلسه توجیهی برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت در شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا؛  مهندس ظفر پریسای گفت : سومین جلسه توجیهی برنامه " هر خانه یک پایگاه سلامت " جهت مراقبین سلامت پایگاه ها و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان شهرستان  دنا برگزار شد.

وی ضمن تشکر از زحمات همکاران در خصوص اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، فواید اجرای طرح " هر خانه یک پایگاه سلامت " و لزوم همکاری و همراهی مراقبین سلامت و همه پرسنل مراکز و پایگاه ها برای اجرای موفق این برنامه تأکید نمود.

 در ادامه مهندس محمد باقر شایان نژاد معاون  بهداشتی شبکه ؛ هدف از اجرای این طرح را توانمند سازی فرد، خانواده و جامعه جهت خودمراقبتی، بهبود سواد سلامت جامعه و همچنین جزو برنامه مبتنی بر مشارکت جامعه در برنامه بهداشتی عنوان کرد.

در پایان  احسان سادات مسئول واحد  آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا ضمن ارائه برنامه های این طرح بزرگ در خصوص اهداف و روند اجرای برنامه هرخانه یک پایگاه سلامت، برنامه ریزی جهت اجرای برنامه، الزامات اجرای برنامه، محتواها و حیطه های آموزشی برنامه، مطالب خود را بیان نمود.

به گزارش وبدا : طرح هر خانه یک پایگاه سلامت با وجود شرایط بحران ویروس کوید 19 در دنا به قوت خود اجرا و مستندات در تا پایان این طرح توسط واحد آموزش و ارتقای شبکه بهداشت و درمان دنا جمع آوری خواهد شد.١٨:٤٦ - پنج شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٨٢١    /    تعداد نمایش : ٦٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج