چاپ        ارسال به دوست

افتتاح خانه های پزشک ممبی و شهرک ولیعصر شهرستان بهمئی با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور در شهرستان بهمئی، پروژه های بهداشتی و درمانی این شهرستان را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر جمشید محمدی در سومین روز از هفته سلامت از شبکه بهداشت و درمان بهمئی بازدید و کنترل خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مردم این شهرستان را از اصلی ترین اهداف اعلام کرد.

وی تحقق شعار هفته سلامت سال جاری با عنوان« سلامتی برای همه در همه جا» را امری امکان پذیر عنوان کرد و گفت: گسترش این شعار در حوزه های بهداشت و درمان همراه با افتتاح بیمارستان ها و افزایش تعداد پزشک و متخصصین در مراکز درمانی امکان پذیر است.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان افتتاح پروژه های مختلف در حوزه سلامت استان را نتیجه تلاش و همکاری مستمر تمامی مسئولین دانشگاهی دانست و اضافه کرد: هدف اصلی ما به عنوان متولیان سلامت، افزایش سطح بهداشت و درمان و ارائه خدمات گسترده در حوزه سلامت است.

وی تاکید کرد: افتتاح خانه پزشک ممبی، اقدامی مطلوب و موثر در راستای دستگیری بیماران و نیازمندان به خدمات بهداشتی و درمانی است.

وی ارائه خدمات درمانی گسترده و با کیفیت مطلوب به تمامی قشر مردم را از اصلی ترین اهداف طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد.

در این سفر همچنین دکتر محمدی به همراه بخشدار شهرستان بهمئی و جمعی ار مسئولان محلی این شهرستان خانه پزشک شهرک ولیعصر لیکک را افتتاح نمود.

به گزارش وب دا: معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان در حاشیه مراسم افتتاحیه از بخش های مختلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی نیز بازدید نمود.142-6

 


 

 


٢٢:٣٥ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٥٥٠    /    تعداد نمایش : ١٥٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج