چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته سلامت؛

افتتاح خانه پزشک مرکز جامع سلامت روستایی ممبی و شهرک ولیعصر شهرستان بهمئی+عکس

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از افتتاح خانه پزشک مرکز جامع سلامت ممبی و شهرک ولیعصر این شهرستان با حضور معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی؛ علی آبشنگ گفت: ساختمان مراکز جامع سلامت ممبی و شهرک ولیعصر این شهرستان نوساز اما فاقد خانه پزشک بود که سرانجام با پیگیری و تلاش شبانه روزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع پروژه خانه پزشک در سال گذشته کلنگ زنی شد.

وی افزود: برای ماندگاری و رفاه پزشکان و ارائه خدمات بهتر به مردم این مناطق نیاز به ساخت این دو خانه پزشک بود که خوشبختانه امروز با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان به بهره برداری می رسد.

آبشنگ اذعان داشت: پیش بینی می شود ظرف دو هفته آینده همه تجهیزات مورد نیاز خریداری و در ساختمان های مذکور مستقر شوند که امیداوریم توانسته باشیم گامی بلند در راستای خدمت رسانی به مردم شریف ممبی و شهرک ولیعصر برداشته باشیم.

معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان نیز اظهار داشت: هفته سلامت با شعار " پوشش همگانی سلامت؛ برای همه و در همه جا " نامگذاری شده و طرح تحول سلامت نماد عینی همین شعار است.

دکتر جمشید محمدی افزود: در راستای شعار سال هفته سلامت قطعا با افتتاح این پروژه ها و تامین رفاه و آسایش پزشکان، خدمات شایسته ای به مردم شریف شهرستان ارائه می شود.

وی تصریح کرد: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان در مدت زمان یکسال ساخته و به بهره برداری رسیده است.5

 

 


١٢:٥٩ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٥٣٥    /    تعداد نمایش : ١٧٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج